LM76003QRNPRQ1 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Texas Instruments
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Texas Instruments
În stoc: 0
Fișă de date
În stoc: 430
Similar
Richtek USA Inc.
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 1V 1 Ieșire 3,5A Plăcuță expusă 30-WFQFN
LM76003QRNPRQ1
Numărul produsului DigiKey
296-LM76003QRNPRQ1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-LM76003QRNPRQ1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-LM76003QRNPRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM76003QRNPRQ1
Descriere
IC REG BUCK ADJ 3.5A 30WQFN
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
LM76003QRNPRQ1 Modele
Tensiune - Ieșire (Max)
57V
Frecvență - Comutare
300kHz – 2,2MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Configurație ieșire
Pozitiv
Grad
Automobile
Topologie
Calificare
AEC-Q100
Tensiune - Intrare (Min)
3,5V
Tensiune - Intrare (Max)
60V