LM5166EVM-C33A
Numărul produsului DigiKey
296-45470-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LM5166EVM-C33A
Descriere
EVAL BOARD FOR LM5166
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
LM5166 - c.c./c.c., Reducere tensiune 1 ieșire neizolată Placă de evaluare ieșiri
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
500mA
Producător
Texas Instruments
Tensiune - Intrare
4,5V – 65V
Ambalaj
Vrac
Topologie regulator
Coborâre
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
200kHz
Destinație principală
c.c./c.c., Reducere tensiune
Conținut
Placă (plăci)
Ieșiri și tip
1 ieșire neizolată
IC/piesă utilizată
LM5166
Putere - Ieșire
Notă
Tensiune - Ieșire
3,3V