LM46001PWPR
Numărul produsului DigiKey
296-40223-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-40223-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-40223-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM46001PWPR
Descriere
IC REG BUCK ADJ 1A 16HTSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 1V 1 Ieșire 1A 16-PowerTSSOP (0,173", 4,40mm lățime)
Modele EDA/CAD
LM46001PWPR Modele
Tensiune - Intrare (Max)
60V
Tensiune - Ieșire (Max)
28V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență - Comutare
200kHz – 2,2MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Min)
3,5V