LM43603PWPT
Numărul produsului DigiKey
296-37755-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-37755-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-37755-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM43603PWPT
Descriere
IC REG BUCK ADJ 3A 16HTSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 1V 1 Ieșire 3A 16-PowerTSSOP (0,173", 4,40mm lățime)
Modele EDA/CAD
LM43603PWPT Modele
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Tensiune - Ieșire (Max)
28V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență - Comutare
200kHz – 2,2MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață
Pachet dispozitiv furnizor
16-HTSSOP
Tensiune - Intrare (Min)
3,5V