LM43602QPWPRQ1
Numărul produsului DigiKey
296-42119-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-42119-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-42119-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM43602QPWPRQ1
Descriere
IC REG BUCK ADJ 2A 16HTSSOP
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 1V 1 Ieșire 2A 16-PowerTSSOP (0,173", 4,40mm lățime)
Modele EDA/CAD
LM43602QPWPRQ1 Modele
Tensiune - Ieșire (Max)
28V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență - Comutare
200kHz – 2,2MHz
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Configurație ieșire
Pozitiv
Grad
Automobile
Topologie
Calificare
AEC-Q100
Tip ieșire
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Min)
3,5V
Pachet dispozitiv furnizor
16-HTSSOP
Tensiune - Intrare (Max)
36V