LM43602PWP
Numărul produsului DigiKey
296-46517-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LM43602PWP
Descriere
IC REG BUCK ADJ 2A 16HTSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 1V 1 Ieșire 2A 16-PowerTSSOP (0,173", 4,40mm lățime)
Modele EDA/CAD
LM43602PWP Modele
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Tensiune - Ieșire (Max)
28V
Ambalaj
Tub
Frecvență - Comutare
200kHz – 2,2MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață
Pachet dispozitiv furnizor
16-HTSSOP
Tensiune - Intrare (Min)
3,5V