LM43602DSUT | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | LM43602DSUT |
Descriere | IC REG BUCK ADJ 2A 16SON |
Termen de livrare standard al producătorului | 6 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 1V 1 Ieșire 2A Plăcuță expusă 16-VFDFN |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | LM43602DSUT Modele |
Categorie | Tensiune - Intrare (Max) 36V |
Prod. | Tensiune - Ieșire (Min/Fixă) |
Serie | Tensiune - Ieșire (Max) 28V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Curent - Ieșire |
Stare piesă Activ | Frecvență - Comutare 200kHz – 2,2MHz |
Funcție retragere | Redresor sincron Da |
Configurație ieșire Pozitiv | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C (TJ) |
Topologie | Tip montare Montare pe suprafață, Flanc umectabil |
Tip ieșire | Pachet/cutie |
Număr de ieșiri 1 | Pachet dispozitiv furnizor 16-SON (4x5) |
Tensiune - Intrare (Min) 3,5V | Număr produs de bază |