LM43600PWPR
Numărul produsului DigiKey
296-40220-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-40220-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-40220-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM43600PWPR
Descriere
IC REG BUCK ADJ 500MA 16HTSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 1V 1 Ieșire 500mA 16-PowerTSSOP (0,173", 4,40mm lățime)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LM43600PWPR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Prod.
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Serie
Tensiune - Ieșire (Max)
28V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență - Comutare
200kHz – 2,2MHz
Funcție
retragere
Redresor sincron
Da
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
16-HTSSOP
Tensiune - Intrare (Min)
3,5V