LM43600PWPEVM
Numărul produsului DigiKey
296-46038-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LM43600PWPEVM
Descriere
EVAL BOARD FOR LM43600
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
LM43600 SIMPLE SWITCHER® c.c./c.c., Reducere tensiune 1 ieșire neizolată Placă de evaluare ieșiri
Categorie
Curent - Ieșire
500mA
Producător
Texas Instruments
Tensiune - Intrare
3,5V – 36V
Serie
Topologie regulator
Coborâre
Ambalaj
Vrac
Frecvență - Comutare
500kHz
Stare piesă
Activ
Conținut
Placă (plăci)
Destinație principală
c.c./c.c., Reducere tensiune
IC/piesă utilizată
LM43600
Ieșiri și tip
1 ieșire neizolată
Notă
Putere - Ieșire
Număr produs de bază
Tensiune - Ieșire
3,3V