LM4132BMFX-3.3/NOPB
Numărul produsului DigiKey
296-LM4132BMFX-3.3/NOPBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-LM4132BMFX-3.3/NOPBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-LM4132BMFX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM4132BMFX-3.3/NOPB
Descriere
IC VREF SERIES 0.1% SOT23-5
Descriere detaliată
Serie CI referință tensiune ±0,1% SOT-23-5
Modele EDA/CAD
LM4132BMFX-3.3/NOPB Modele
Categorie
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz
Texas Instruments
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
Tensiune - Intrare
3,7V – 5,5V
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Curent - Ieșire
20 mA
Toleranță
±0,1%
Număr produs de bază
Coeficient de temperatură
20ppm/°C