LM4040C25QDBZR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | LM4040C25QDBZR |
Descriere | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 |
Termen de livrare standard al producătorului | 6 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Element de șuntare CI referință tensiune ±0,5% SOT-23-3 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | LM4040C25QDBZR Modele |
Categorie | Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz – |
Producător Texas Instruments | Zgomot - Între 10Hz și 10kHz 35µVrms |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Tensiune - Intrare – |
Stare piesă Activ | Curent - Alimentare – |
Tip referință Element de șuntare | Curent - Catod 80 µA |
Tip ieșire Fixat | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C (TA) |
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă) 2,5V | Tip montare Montare pe suprafață |
Curent - Ieșire 15 mA | Pachet/cutie TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Toleranță ±0,5% | Pachet dispozitiv furnizor SOT-23-3 |
Coeficient de temperatură 100ppm/°C | Număr produs de bază |