LM4040C25IDCKR
Numărul produsului DigiKey
296-17938-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-17938-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-17938-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM4040C25IDCKR
Descriere
IC VREF SHUNT 0.5% SC70-5
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Element de șuntare CI referință tensiune ±0,5% SC-70-5
Modele EDA/CAD
LM4040C25IDCKR Modele
Categorie
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz
Producător
Texas Instruments
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
Curent - Catod
80 µA
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Curent - Ieșire
15 mA
Pachet/cutie
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Toleranță
±0,5%
Pachet dispozitiv furnizor
SC-70-5
Coeficient de temperatură
100ppm/°C