LM4030AMF-2.5/NOPB
Numărul produsului DigiKey
LM4030AMF-2.5/NOPBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
LM4030AMF-2.5/NOPBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LM4030AMF-2.5/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM4030AMF-2.5/NOPB
Descriere
IC VREF SHUNT 0.05% SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Element de șuntare CI referință tensiune ±0,05% SOT-23-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LM4030AMF-2.5/NOPB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz
105µVp-p
Producător
Texas Instruments
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Intrare
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare
Tip referință
Element de șuntare
Curent - Catod
120 µA
Tip ieșire
Fixat
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Tip montare
Montare pe suprafață
Curent - Ieșire
30 mA
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Toleranță
±0,05%
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Coeficient de temperatură
20ppm/°C