LM385BYZ-2.5/NOPB
Numărul produsului DigiKey
LM385BYZ-2.5/NOPB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LM385BYZ-2.5/NOPB
Descriere
IC VREF SHUNT 1.5% TO92-3
Descriere detaliată
Element de șuntare CI referință tensiune ±1,5% TO-92-3
Modele EDA/CAD
LM385BYZ-2.5/NOPB Modele
Categorie
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz
Producător
Texas Instruments
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (TA)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Curent - Ieșire
20 mA
Toleranță
±1,5%
Coeficient de temperatură
50ppm/°C