LM3671MFX-2.8/NOPB
Numărul produsului DigiKey
296-LM3671MFX-2.8/NOPBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-LM3671MFX-2.8/NOPBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-LM3671MFX-2.8/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM3671MFX-2.8/NOPB
Descriere
IC REG BUCK 2.8V 600MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Fixat 2,8V 1 Ieșire 600mA SC-74A, SOT-753
Modele EDA/CAD
LM3671MFX-2.8/NOPB Modele
Frecvență - Comutare
2MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Tensiune - Intrare (Min)
2,7V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V