LM3671MFX-1.2/NOPB
Numărul produsului DigiKey
296-35177-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-35177-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-35177-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM3671MFX-1.2/NOPB
Descriere
IC REG BUCK 1.2V 600MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Fixat 1,2V 1 Ieșire 600mA SC-74A, SOT-753
Modele EDA/CAD
LM3671MFX-1.2/NOPB Modele
Frecvență - Comutare
2MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Tensiune - Intrare (Min)
2,7V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V