LM2937ET-15/NOPB
Numărul produsului DigiKey
LM2937ET-15/NOPB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LM2937ET-15/NOPB
Descriere
IC REG LINEAR 15V 500MA TO220-3
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA TO-220-3
Modele EDA/CAD
LM2937ET-15/NOPB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
10 mA
Ambalaj
Tub
Curent - Alimentare (Max)
20 mA
Stare piesă
Activ
PSRR
Configurație ieșire
Funcții de control
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Inserție imagine în oglindă, supratemperatură, scurtcircuit, tensiune tranzitorie
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
26V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
15V
Pachet/cutie
TO-220-3
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220-3
Cădere de tensiune (Max)
1V la 500mA