LM285BXZ-2.5/NOPB
Numărul produsului DigiKey
LM285BXZ-2.5/NOPB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LM285BXZ-2.5/NOPB
Descriere
IC VREF SHUNT 1.5% TO92-3
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Element de șuntare CI referință tensiune ±1,5% TO-92-3
Modele EDA/CAD
LM285BXZ-2.5/NOPB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz
Producător
Texas Instruments
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
120µVrms
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Intrare
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare
Tip referință
Element de șuntare
Curent - Catod
20 µA
Tip ieșire
Fixat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Tip montare
Orificiu străpuns
Curent - Ieșire
20 mA
Pachet/cutie
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Toleranță
±1,5%
Pachet dispozitiv furnizor
TO-92-3
Coeficient de temperatură
30ppm/°C