LM2675MX-3.3/NOPB
Numărul produsului DigiKey
LM2675MX-3.3/NOPBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
LM2675MX-3.3/NOPBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LM2675MX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM2675MX-3.3/NOPB
Descriere
IC REG BUCK 3.3V 1A 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Fixat 3,3V 1 Ieșire 1A 8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Modele EDA/CAD
LM2675MX-3.3/NOPB Modele
Categorie
Tensiune - Intrare (Max)
40V
Prod.
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Serie
Tensiune - Ieșire (Max)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Activ
Frecvență - Comutare
260kHz
Funcție
retragere
Redresor sincron
Nu
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Tensiune - Intrare (Min)
6,5V