LM2596SX-3.3 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Microchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Microchip Technology
În stoc: 889
Fișă de date
onsemi
În stoc: 103
În stoc: 155
În stoc: 1.416
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Fixat 3,3V 1 Ieșire 3A TO-263-6, D2PAK (5 conductoare + lamelă), TO-263BA
LM2596SX-3.3
Numărul produsului DigiKey
LM2596SX-3.3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
LM2596SX-3.3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LM2596SX-3.3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM2596SX-3.3
Descriere
IC REG BUCK 3.3V 3A TO263
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
LM2596SX-3.3 Modele
Tensiune - Intrare (Max)
40V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Ieșire
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Frecvență - Comutare
150kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263 (DDPAK-5)
Tensiune - Intrare (Min)
4,5V