LM2576HVS-3.3/NOPB
Numărul produsului DigiKey
LM2576HVS-3.3/NOPB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LM2576HVS-3.3/NOPB
Descriere
IC REG BUCK 3.3V 3A TO263
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Fixat 3,3V 1 Ieșire 3A TO-263-6, D2PAK (5 conductoare + lamelă), TO-263BA
Modele EDA/CAD
LM2576HVS-3.3/NOPB Modele
Tensiune - Intrare (Max)
60V
Prod.
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Serie
Tensiune - Ieșire (Max)
Ambalaj
Tub
Frecvență - Comutare
52kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263 (DDPAK-5)
Tensiune - Intrare (Min)
4V