LM2575HVSX-3.3/NOPB | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | LM2575HVSX-3.3/NOPB |
Descriere | IC REG BUCK 3.3V 1A TO263 |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Fixat 3,3V 1 Ieșire 1A TO-263-6, D2PAK (5 conductoare + lamelă), TO-263BA |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | LM2575HVSX-3.3/NOPB Modele |
Categorie | Tensiune - Intrare (Max) 60V |
Prod. | Tensiune - Ieșire (Min/Fixă) |
Serie | Tensiune - Ieșire (Max) – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Curent - Ieșire |
Stare piesă Activ | Frecvență - Comutare 52kHz |
Funcție retragere | Redresor sincron Nu |
Configurație ieșire Pozitiv | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C (TJ) |
Topologie | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip ieșire | Pachet/cutie |
Număr de ieșiri 1 | Pachet dispozitiv furnizor TO-263 (DDPAK-5) |
Tensiune - Intrare (Min) 4V | Număr produs de bază |