LM1117T-3.3/NOPB
Numărul produsului DigiKey
LM1117T-3.3/NOPB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LM1117T-3.3/NOPB
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220-3
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 800mA TO-220-3
Modele EDA/CAD
LM1117T-3.3/NOPB Modele
Curent - În repaus (Iq)
5 mA
Serie
Curent - Alimentare (Max)
10 mA
Ambalaj
Tub
PSRR
75dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
15V
Pachet/cutie
TO-220-3
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220-3
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
1,2V la 800mA