LM1117LD-2.5/NOPB
Numărul produsului DigiKey
296-36321-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-36321-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-36321-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM1117LD-2.5/NOPB
Descriere
IC REG LINEAR 2.5V 800MA 8-WSON
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 800mA 8-WSON (4x4)
Modele EDA/CAD
LM1117LD-2.5/NOPB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Curent - În repaus (Iq)
5 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
10 mA
PSRR
75dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
15V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 8-WDFN
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
8-WSON (4x4)
Cădere de tensiune (Max)
1,2V la 800mA