F28P650DK9PTP
Numărul produsului DigiKey
296-F28P650DK9PTP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
F28P650DK9PTP
Descriere
C2000 32-BIT MCU, 2X C28X+CLA CP
Descriere detaliată
C28x C2000™ C28x Piccolo™ CI microcontroler Nucleu dublu 32bit 200MHz 1,28MB (1,28M x 8) FLASH 176-HLQFP (24x24)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
F28P650DK9PTP Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip memorie program
FLASH
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,8V – 3,63V
Convertoare de date
A/D 36x10/16b SAR
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Viteză
200MHz