F28P650DK9NMR
Numărul produsului DigiKey
296-F28P650DK9NMR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
F28P650DK9NMR
Descriere
32-BIT MCU 2X C28X+CLA
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
C28x C2000™ C28x Piccolo™ CI microcontroler Nucleu dublu 32bit 200MHz 1,28MB (1,28M x 8) FLASH 169-NFBGA (9x9)
Categorie
Tip memorie program
FLASH
Prod.
Dimensiune EEPROM
Serie
Dimensiune RAM
248K x 8
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,8V – 3,63V
Stare piesă
Activ
Convertoare de date
A/D 34x10b/16b SAR
Procesor
C28x
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
Nucleu dublu 32bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Viteză
200MHz