CDC6CE125000ADLFR
Numărul produsului DigiKey
296-CDC6CE125000ADLFRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-CDC6CE125000ADLFRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-CDC6CE125000ADLFRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CDC6CE125000ADLFR
Descriere
LOW-POWER, LOW-JITTER, BULK-ACOU
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
125 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscilator 1,8V, 2,5V, 3,3V Activare/dezactivare 4-VDFN
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-VDFN
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-VSON (2,5x2)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ieșire
LVCMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)
Tensiune - Alimentare
1,8V, 2,5V, 3,3V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
7,1mA
Stabilitate frecvență
±25ppm