CD74HCT123M96
Numărul produsului DigiKey
296-31602-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-31602-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-31602-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CD74HCT123M96
Descriere
IC MMV 2-CIR 25-NS 16-SOIC
Descriere detaliată
Multivibrator monostabil 25 ns 16-SOIC
Modele EDA/CAD
CD74HCT123M96 Modele
Categorie
Întârziere propagare
25 ns
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
4mA, 4mA
Serie
Tensiune - Alimentare
4.5 V ~ 5.5 V
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Montare pe suprafață
Tip logică
Monostabil
Pachet/cutie
16-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)