CD74HC73M96
Numărul produsului DigiKey
296-14540-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-14540-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-14540-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CD74HC73M96
Descriere
IC FF JK TYPE DBL 1-BIT 14-SOIC
Descriere detaliată
Flip Flop 2 Element Tip JK 1 Bit Margine negativă 14-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Modele EDA/CAD
CD74HC73M96 Modele
Categorie
Întârziere propagare max. la V, Max CL
28ns la 6V, 50pF
Producător
Texas Instruments
Tip declanșator
Margine negativă
Serie
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
5,2mA, 5,2mA
Tensiune - Alimentare
2V – 6V
Stare piesă
Activ
Curent - În repaus (Iq)
4 µA
Funcție
Resetare
Capacitanță intrare
10 pF
Tip
Tip JK
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TA)
Tip ieșire
Complementar
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de elemente
2
Pachet dispozitiv furnizor
14-SOIC
Număr de biți per element
1
Pachet/cutie
14-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Frecvență ceas
60 MHz