CD74HC193M96
Numărul produsului DigiKey
296-CD74HC193M96TR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-CD74HC193M96CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-CD74HC193M96DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CD74HC193M96
Descriere
IC BINARY COUNTER 4-BIT 16SOIC
Descriere detaliată
CI contor Contor binar 1 Element 4 Bit Margine pozitivă 16-SOIC
Modele EDA/CAD
CD74HC193M96 Modele
Categorie
Contorizare
Sincron
Producător
Texas Instruments
Rată contorizare
29 MHz
Serie
Tip declanșator
Margine pozitivă
Tensiune - Alimentare
2 V ~ 6 V
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip logică
Contor binar
Tip montare
Montare pe suprafață
Direcție
Sus, Jos
Pachet/cutie
16-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)