CD74HC173M96
Numărul produsului DigiKey
296-31571-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-31571-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-31571-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CD74HC173M96
Descriere
IC FF D-TYPE SINGLE 4BIT 16SOIC
Descriere detaliată
Flip Flop 1 Element Tip D 4 Bit Margine pozitivă 16-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Modele EDA/CAD
CD74HC173M96 Modele
Categorie
Întârziere propagare max. la V, Max CL
34ns la 6V, 50pF
Producător
Texas Instruments
Tip declanșator
Margine pozitivă
Serie
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
7,8mA, 7,8mA
Tensiune - Alimentare
2V – 6V
Stare piesă
Activ
Curent - În repaus (Iq)
8 µA
Funcție
Resetare master
Capacitanță intrare
10 pF
Tip
Tip D
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TA)
Tip ieșire
Cu trei stări, Neinversat
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de elemente
1
Pachet dispozitiv furnizor
16-SOIC
Număr de biți per element
4
Pachet/cutie
16-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Frecvență ceas
60 MHz