CD74HC123M96
Numărul produsului DigiKey
296-14508-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-14508-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-14508-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CD74HC123M96
Descriere
IC MMV 2-CIR 25-NS 16-SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Multivibrator monostabil 25 ns 16-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CD74HC123M96 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Întârziere propagare
25 ns
Producător
Texas Instruments
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
5,2mA, 5,2mA
Serie
Tensiune - Alimentare
2 V ~ 6 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip logică
Monostabil
Pachet/cutie
16-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)