BQ25101YFPR
Numărul produsului DigiKey
296-39933-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-39933-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-39933-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BQ25101YFPR
Descriere
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 6DSBGA
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI încărcător Litiu Ion/Polimer 6-DSBGA
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BQ25101YFPR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent de încărcare - Max
250mA
Producător
Texas Instruments
Tensiune acumulator
4,2V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare (Max)
6,45V
Stare piesă
Activ
Interfață
Chimie baterie
Litiu Ion/Polimer
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C (TJ)