BQ24170RGYR
Numărul produsului DigiKey
296-38877-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-38877-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-38877-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BQ24170RGYR
Descriere
IC BATT CHG LI-ION 1-3CEL 24VQFN
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI încărcător Litiu Ion/Polimer 24-VQFN (5,5x3,5)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BQ24170RGYR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent de încărcare - Max
4A
Producător
Texas Instruments
Tensiune acumulator
4,2V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare (Max)
17V
Stare piesă
Activ
Interfață
Chimie baterie
Litiu Ion/Polimer
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)