HTN0.75TB75
Numărul produsului DigiKey
1030-HTN0.75TB75-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HTN0.75TB75
Descriere
EXPAND SLEEVE 3/4"X75' BLK/WHT
Descriere detaliată
Manșon – X 75,00' (22,86m) Negru, Alb
Categorie
Lungime
75,00' (22,86m)
Grosime perete
0,028" (0,71mm)
Serie
Temperatură de funcționare
-75°C – 150°C
Diametru - Interior, neextins
0,750" (19,05mm)
Caracteristici
Diametru - Interior, extins
1,250" (31,75mm)