HTN0.75TB250
Numărul produsului DigiKey
1030-HTN0.75TB250-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HTN0.75TB250
Descriere
EXPAND SLEEV 3/4"X250' BLK/WHT
Descriere detaliată
Manșon – X 250' (76,20m) Negru, Alb
Categorie
Lungime
250' (76,20m)
Grosime perete
0,028" (0,71mm)
Serie
Temperatură de funcționare
-75°C – 150°C
Diametru - Interior, neextins
0,750" (19,05mm)
Caracteristici
Diametru - Interior, extins
1,250" (31,75mm)