HTN0.50TB500
Numărul produsului DigiKey
1030-HTN0.50TB500-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HTN0.50TB500
Descriere
EXPAND SLEEVE 1/2"X500' BLK/WHT
Descriere detaliată
Manșon – X 500' (152,40m) Negru, Alb
Categorie
Lungime
500' (152,40m)
Grosime perete
0,028" (0,71mm)
Serie
Temperatură de funcționare
-75°C – 150°C
Diametru - Interior, neextins
0,500" (12,70mm)
Caracteristici
Diametru - Interior, extins
0,750" (19,05mm)