HTN0.25TB1000
Numărul produsului DigiKey
1030-HTN0.25TB1000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HTN0.25TB1000
Descriere
EXPAND SLEEV 1/4"X1000' BLK/WHT
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Manșon – X 1000' (304,80m) Negru, Alb
Categorie
Lungime
1000' (304,80m)
Producător
Techflex
Grosime perete
0,028" (0,71mm)
Serie
Temperatură de funcționare
-75°C – 150°C
Ambalaj
Bobină
Protecție la căldură
Rezistent la foc, Rezistent la căldură
Stare piesă
Activ
Protecție la abraziune
Rezistent la tăiere și abraziune
Tip
Manșon
Protecție împotriva lichidelor
Rezistent la benzină
Atribute tip
Extensibil
Protecția mediului
Diametru - Interior, neextins
0,250" (6,35mm)
Caracteristici
Diametru - Interior, extins
0,438" (11,13mm)