F6N0.38OR25
Numărul produsului DigiKey
1030-F6N0.38OR25-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
F6N0.38OR25
Descriere
SELF WRAP 3/8" X 25' ORANGE
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Autoînfășurare – X 25,00' (7,62m) Portocaliu
Categorie
Lungime
25,00' (7,62m)
Producător
Techflex
Grosime perete
0,025" (0,64mm)
Serie
Temperatură de funcționare
-70°C – 125°C
Ambalaj
Vrac
Protecție la căldură
Stare piesă
Activ
Protecție la abraziune
Rezistent la tăiere și abraziune
Tip
Autoînfășurare
Protecție împotriva lichidelor
Atribute tip
Tub flexibil racordare
Protecția mediului
Diametru - Interior, neextins
0,375" (9,53mm)