TPLC-3R8/20MR10X16
Numărul produsului DigiKey
2085-TPLC-3R8/20MR10X16-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TPLC-3R8/20MR10X16
Descriere
CAP LITHIUM HYBRID 20F 3.8V
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 F Supercondensator (EDLC) 3.8 V Radial, Bidon 300mOhm la 1kHz 1000 ore la 70°C
Categorie
Grad
Producător
Tecate Group
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Tavă
Tip montare
Orificiu străpuns
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
20 F
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Tensiune - Nominală
3.8 V
Înălțime - Montat (Max)
0,709" (18,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
300mOhm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-15°C – 70°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C