TPL-15/12X31F nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Eaton - Electronics Division
În stoc: 0
Fișă de date
15 F Supercondensator (EDLC) 2.7 V Radial, Bidon 35mOhm la 1kHz 1000 ore la 85°C
TPL-15/12X31F
Numărul produsului DigiKey
2085-TPL-15/12X31F-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TPL-15/12X31F
Descriere
CAP 15F -10% +20% 2.7V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Grad
Producător
Tecate Group
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
15 F
Spațiu între derivații
0,209" (5,30mm)
Toleranță
-10%, +20%
Mărime/Dimensiune
0,492" diam. (12,50mm)
Tensiune - Nominală
2.7 V
Înălțime - Montat (Max)
1,299" (33,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
35mOhm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 85°C