1210-SNG-0016
Numărul produsului DigiKey
4535-1210-SNG-0016-ND
Producător
TE Kemtron
Numărul produsului producătorului
1210-SNG-0016
Descriere
RFI GASKET SIL NICKEL
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
RFI Garnitură Silicon nichel grafit Nichel –
Categorie
Înălțime
0,063" (1,60mm)
Producător
TE Kemtron
Material
Silicon nichel grafit
Serie
Placare
Nichel
Ambalaj
Pungă
Placare - Grosime
Stare piesă
Activ
Metodă de atașare
Tip
Garnitură
Temperatură de funcționare
-55°C – 160°C
Formă
Pătrat
Început durată de depozitare
Lățime
5,906" (150,00mm)
Durată de depozitare
Lungime
5,906" (150,00mm)