T77S1D10-12 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
În stoc: 1.765
Fișă de date
Produs nou
Imaginea pentru T77S1D10-12 nu este disponibilă
T77S1D10-12
Numărul produsului DigiKey
1111-T77S1D10-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
T77S1D10-12
Descriere
GENERAL PURPOSE RELAYS SPST-NO 1
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu SPST-NO (1 de formă A) 12V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Fișă de date
Modele EDA/CAD
T77S1D10-12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stil terminație
Pin PC
Prod.
Valoare nominală etanșare
Etanșat – complet
Serie
Izolație bobină
Clasa F
Ambalaj
Vrac
Tensiune prescrisă de acționare
V c.c. 9
Stare piesă
Activ
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 0,6
Tip montare
Timp de funcționare
10 ms
Tensiune bobină
Timp eliberare
4 ms
Formă contact
SPST-NO (1 de formă A)
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Valoare nominală contact (Curent)
10 A
Material contact
Oxid de argint cadmiu (AGCdO)
Tensiune de comutare
250V c.a., 30V c.c. – max.
Agenție de aprobare
cURus, VDE
Sarcină - Comutare max.
2500VA, 300W
Tip releu
Curent bobină
37.5 mA
Grad
Tip bobină
Fără blocare
Calificare
Caracteristici
Rezistență bobină
320 Ohms