RN218-1.7-02-6M8
Numărul produsului DigiKey
817-2306-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RN218-1.7-02-6M8
Descriere
CMC 6.8MH 1.7A 2LN TH
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6.8 mH @ 10 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Orificiu străpuns 1,7A DCR 180mOhm (tipic)
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
300V
Producător
TE Connectivity Schaffner
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Tub
Agenție de aprobare
ENEC, UR, VDE
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip filtru
Linie alimentare
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de linii
2
Mărime/Dimensiune
0,709" L x 0,492" l (18,00mm x 12,50mm)
Inductanță la frecvență
6.8 mH @ 10 kHz
Înălțime (Max)
0,799" (20,30mm)
Valoare nominală curent (Max)
1,7A
Pachet/cutie
Vertical, Pin PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
180mOhm (tipic)