FN9264-10-06
FN9264-10-06
FN9264-10-06
Numărul produsului DigiKey
817-1650-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FN9264-10-06
Descriere
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Conector de intrare alimentare Soclu, Lame tip tată – Modul IEC 320-C14 Montare panou, Flanșă
Categorie
Valoare nominală curent - Disjunctor
Producător
TE Connectivity Schaffner
Include o siguranță
Nu
Serie
Tip montare
Montare panou, Flanșă
Ambalaj
Tavă
Terminație
Conectare rapidă – 0,250" (6,3mm)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Stil conector
IEC 320-C14
Suport siguranță, sertar
Tip conector
Soclu, Lame tip tată – Modul
Dimensiuni decupare panou
Dreptunghiular - 29,00mm x 33,00mm
Curent nominal - Admisie aparat
Grosime panou
Tensiune nominală - Admisie aparat
Valoare nominală inflamabilitate material
V-2 UL94
Număr de poziţii
3
Protecție la infiltrare
IP40
Tip filtru
Filtrat (EMI, RFI) – comercial
Agenție de aprobare
CQC, CSA, ENEC, UL
Valoare nominală curent - Filtru
10A