FN9262B-10-07
Numărul produsului DigiKey
817-FN9262B-10-07-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FN9262B-10-07
Categorie
Caracteristici comutator
Ambalaj
Cutie
Terminație
Conductori de sârmă
Dimensiuni decupare panou
Dreptunghiular - 29,00mm x 33,00mm
V-0 UL94
Tip filtru
Filtrat (EMI, RFI) – comercial, Medical
Valoare nominală curent - Filtru
10A