FN9260B-10-06
FN9260B-10-06
FN9260B-10-06
Numărul produsului DigiKey
817-1494-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FN9260B-10-06
Ambalaj
Vrac
Terminație
Conectare rapidă – 0,250" (6,3mm)
Dimensiuni decupare panou
Dreptunghiular - 29,00mm x 33,00mm
V-2 UL94
Tip filtru
Filtrat (EMI, RFI) – comercial, Medical
Agenție de aprobare
CQC, CSA, ENEC, UL
Valoare nominală curent - Filtru
10A