FN3288HVIT-10-44-C42-R60
Numărul produsului DigiKey
817-2822-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FN3288HVIT-10-44-C42-R60
Descriere
LINE FILTER 760VAC 10A CHASS MNT
Descriere detaliată
Trifazic (delta) Filtru linie EMC/EMI 10 A 760VAC c.c. – 60Hz Două stadii Bloc terminal
Categorie
Curent
10 A
Frecvență - Operațională
c.c. – 60Hz
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Tensiune - C.c. nominal
Număr produs de bază
Tensiune - C.a. nominal
760V