FN3288HV-10-44-C34-R65
Numărul produsului DigiKey
817-2811-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FN3288HV-10-44-C34-R65
Descriere
LINE FILTER 10A CHASSIS MOUNT
Descriere detaliată
Trifazic (delta) Filtru linie EMC/EMI 10 A AC c.c. – 60Hz Două stadii Bloc terminal
Categorie
Tensiune - C.a. nominal (de la fază la fază)
760 V
Curent
10 A
Serie
Frecvență - Operațională
c.c. – 60Hz
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Inductanță
Tensiune - C.a. nominal (de la fază la masă/neutru)
440 V