FN3287-25-33-C26-R65 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
TE Connectivity Schaffner
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
TE Connectivity Schaffner
În stoc: 0
Fișă de date
În stoc: 16
Trifazic (delta) Filtru linie EMC/EMI 25 A 530V, 305V AC c.c. – 60Hz Două stadii Bloc terminal
FN3287-25-33-C26-R65
Numărul produsului DigiKey
817-2780-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FN3287-25-33-C26-R65
Descriere
LINE FILTER 530V/305VAC 25A CHAS
Descriere detaliată
Categorie
Tensiune - C.a. nominal (de la fază la fază)
530 V
Producător
Curent
25 A
Serie
Frecvență - Operațională
c.c. – 60Hz
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Tensiune - C.a. nominal
530V, 305V
Număr produs de bază
Tensiune - C.a. nominal (de la fază la masă/neutru)
305 V